Sport bigmir,  28 серпня 2015, 00:12
0
285
Легія святкує перемогу над Зорею

Луганська Зоря поступилася в матчі-відповіді плей-офф Ліги Європи польській Легії 2:3.

Подробиці і онлайн матчу: Легія - Зоря 3:2 Онлайн трансляція матчу Ліги Європи

Луганська Зоря не зуміла пробитися в груповий етап Ліги Європи - польська Легія виявилася не по зубах молодій команді Юрія Вернидуба. Після поразки в першому матчі 0:1, Зоря, показавши гідну гру, поступилася і в матчі -  2:3.

Перший тайм вийшов дуже напруженим, з великою кількістю боротьби і нечисленними моментами. У такій ситуації на перший план виходили стандартні положення і саме після штрафних у першій половині гри команди обмінялися голами.

Спершу Бжинскі подавав зі штрафного і м'яч, нікого не зачепивши шляхом, залетів у сітку воріт, а потім Хомченовський прекрасним ударом перебив стінку.

Другий тайм продовжився в тому ж ключі, що і перший - Зоря більше тримала м'яч, але пройти надійну оборону господарів луганчанам ніяк не вдавалося.

Більше того, на 62-й хвилині контратака Легії закінчилося голом, коли під постріл з-за меж штрафного Кухарчика підставив ногу Гільєрме, чим дезорієнтував Шевченка.

Зоря відігралася практично відразу, і знову допоміг стандарт - Малиновський витончено виконав штрафний, і Куцякудовелося витягувати м'яч зі своїх воріт.

У Зорі було більш як 20 хвилин, щоб забити один потрібний гол. Команда Вернидуба старалася, деколи всією командою перебуваючи на половині поля суперника, але змусити помилитися суперника так і не зуміла.

А перед самим фінальним свистком Опанасенко порушив правила проти Дуди в своїй штрафній і сам постраждалий реалізував пенальті, здобувши Легії перемогу в цьому матчі.

Легія - Зоря 3:2 (перший матч 1:0)

Голи: Бжиські, 16, Гільєрме, 62, Дуда, 90+5 (пен) - Хомченовський, 39, Малиновський, 66