Тренер Олександрії: У хлопців такі обличчя, ніби ми програли

Sport bigmir,  30 серпня 2015, 21:16
0
68
Володимир Шаран прокоментував нічию з Чорноморцем

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував нічийний результат своєї команди в матчі з Чорноморцем.

"Бачили б ви обличчя хлопців у роздягальні, ніби програли. У першому таймі не дуже добре виглядали, особливо флангові гравці, такі як Полярус і Чорній.

Не вийшло конструктиву, але в другому таймі виглядали краще, пресингували. Але не змогли реалізувати ті моменти, які у нас були. Не вистачає майстерності. Тому й запросили Таргамадзе, щоб хоч на 15-20 хвилин допоміг.

Таргамадзе ще не готовий функціонально, але індивідуальна майстерність при ньому, як і раніше. Якщо буде фізично готовий, буде більше креативу, більше моментів, будемо більше забивати.

У нього була проблема з гомілкостопом, ледве він вийшов на поле, як йому на нього наступили. Але нічого страшного", - зазначив Шаран в ефірі каналу Футбол 2.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Олександрія та Чорноморець розійшлися миром у матчі 6-го туру чемпіонату України.
За матеріалами: matchday.ua