Sport bigmir,  30 серпня 2015, 21:32
0
190

Київське Динамо і Зоря зіграли внічию в матчі шостого туру чемпіонату України.

Центральний матч туру не виправдав надії тих, хто очікував від гри велику кількість моментів.
Очікувалося, що після важкого матчу в Польщі Зоря буде грати другим номером, але Динамо зіграло якось блякло, тому ініціатива переходила від однієї команди до іншої, що супроводжувалося великою кількістю невдач.

За перший тайм команди порадували глядачів лише по разу, коли перед перервою обмінялися моментами. Спершу після обрізки Рибалки гравці Зорі вивели на ударну позицію Будковського, але він не влучив у ближній кут. Динамо відповіло ударом Ярмоленка зі штрафного, але Шевченко зреагував на рикошет.

Другий тайм також проходив на невисоких швидкостях. При такій грі все вирішити могла помилка однієї з команд. Після однієї з них Будковський залишився один перед воротами Динамо, але з десяти метрів пробив поруч із дальньою штангою.

У Динамо найкращий момент у матчі був на 75-й хвилині, коли після передачі Гармаша Мораес вийшов один на один з Шевченком, але голкіпер Зорі зумів відбити його удар.

У підсумку 0:0 - перша втрата очок Динамо в цьому чемпіонаті. Зоря стає незручним суперником для Динамо Реброва, адже і в минулому чемпіонаті обидві зустрічі команд завершилися внічию.

Зоря - Динамо 0:0