Мирон Маркевич: Гравці були самовпевненими в матчі з Карпатами

Sport bigmir,  30 серпня 2015, 22:21
0
192
Мирон Маркевич: Перемогли при середній грі

Головний тренер Дніпра Мирон Маркевич залишився незадоволений грою своєї команди в матчі з Карпатами.

"Чисто програний перший тайм сьогодні у нас був. Вийшли з самовпевненістю, що все одно виграємо. Але легкої прогулянки не було. У перерві попросив хлопців опуститися з небес на землю. Багато помилок наробили, особливо в обороні.

Зараз є у нас два тижні, щоб це підтягнути. Ці помилки призводять до того, що суперник створює правильні моменти і це турбує. Але при досить середній грі, ми здобули перемогу.

Ми йдемо на ризик і ставимо відразу футболістів, які зараз до нас тільки прийшли. Якщо Едмар провів хорошу гру і зробив багато роботи, то Руїс тільки моментами щось показував.

Що стосується Данило, то після гарного матчу з Шахтарем сьогодні він не зовсім потрапив в гру. Добре, що є зараз перерва в чемпіонаті і можна щось налагодити", - сказав наставник Дніпра.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що Дніпро з рахунком 2:0 обіграв Карпати в матчі 6-го туру чемпіонату України.

За матеріалами: football.ua