Парад негостинності: Огляд 6-го туру чемпіонату України

Sport bigmir,  31 серпня 2015, 10:35
0
117

Київське Динамо вперше втратило очки, а гості у звітному турі не забили жодного гола.

Минулий тур чемпіонату України виявився бідним на голи - всього шість м'ячів у семи турах. Не відкидається, що він є найбільш нудним в історії українського футболу.

Жодного м'яча в семи поєдинках команди не забили в першому таймі і в підсумку в турі жодного гола не забили гості.

Як результат - три з семи матчів туру завершилися нульовими нічиїми, ще у двох переможний гол забивався в додатковий час.

Матч туру - Динамо - Зоря 0:0

Київське Динамо вперше в чемпіонаті втратило очки, не зумівши обіграти Зорю. Матч тримав у напрузі до фінального свистка, але моментів команди створили мало - лише по одній гольовій можливості біля чужих воріт.

ФК Динамо Київ

Селезньов приборкав левів, Тейшейра привітав Донецьк

При тому, що в турі було забито всього 6 голів, відразу двоє футболістів записали на свій рахунок дублі.

Після мовчання в двох матчах за Шахтар знову забив Тейшейра, який допоміг "гірникам" обіграти запорізький Металург і привітати таким чином Донецьк з Днем міста, а шахтарів з професійним святом. А могло все завершиться по іншому - на 87-й хвилині за рахунку 1:0 Лисицький не забив пенальті, втративши можливість зрівняти рахунок.

ФК Шахтар

На прапорці

В інших матчах відзначимо вирвані перемоги на останніх хвилинах Волині та Ворскли.