0
383
Шахтар не зумів утримати переможний рахунок у матчі з Карпі

Донецький Шахтар паузу в чемпіонаті заповнив товариськими матчами в Італії.

Донецький Шахтар у рамках підготовки до групового етапу Ліги чемпіонів відправився в Італію, де запланував проведення двох товариських матчів. У першому з них команда Луческу поступилася новачку чемпіонату Італії Карпі.

Суперники розпочали гру без розкачки, обмінюючись гострими атаками. Поступово "гірники" налагодили контроль м'яча, проте господарям вдавалися швидкі контратаки. У дебюті матчу Феррейра отримав пошкодження і був замінений на Едуардо. Єдиноборств на полі вистачало, і було багато зупинок у грі. Двічі за тайм Каніболоцький серйозно вступав з гру, відбиваючи удари футболістів Карпі.

На 35-й хвилині Тейшейра міг відкривати рахунок, коли увірвався в штрафну праворуч, обіграв двох захисників і пробив у ближній кут - воротар італійців виявився на місці. Через п'ять хвилин Алекс виграв швидкісний забіг у захисника, у штрафному закрив м'яч корпусом і опинився на газоні після поштовху в спину. Свисток арбітра в цьому моменті промовчав, але вже на 43-й хвилині суддя призначив пенальті. Ісмаїлі зліва пройшов по лицьовій лінії і був збитий з ніг. Едуардо реалізував 11-метровий, пробивши низом у лівий від воротаря кут. На перерву Шахтар пішов з мінімальною перевагою - 1:0.

Після відпочинку характер гри не змінився. Італійці діяли жорстко, і на 53-й хвилині Тейшейра, вкотре отримавши по ногах, не стримався: наздогнав і збив з ніг свого кривдника. Цей епізод викликав бурхливу реакцію з боку гравців Карпі, які спровокували з'ясування стосунків. Команди мало не закінчили матч. У підсумку арбітр показав червону Фреду, замість нього вийшов Марсіо Азеведо, а тренер Карпі зробив три заміни у своїй команді.

На 70-й хвилині Каніболоцький витягнув складний м'яч, що летів по дузі йому за спину. А в атаці у "гірники" забили, однак гол Кобіна не був зарахований через офсайд. Незабаром небезпечний удар з розвороту завдавав Тейшейра - поруч зі штангою. Тут же Алекс знову був збитий у штрафному - арбітр вважав, що пенальті не було.

А вже в кінцівці матчу італійці забили двічі, коли на 84-й і 88-й розіграли схожі стандарти з прострілив вздовж воріт. До основного часу матчу суддя нічого не додав, зафіксувавши, таким чином, перемогу Карпі - 2:1.

Шахтар: Каніболоцький, Кобін, Кривцов, Матвієнко, Ісмаїлі, Фред (Азеведо, 57), Дентіньо, Тейшейра, Марлос (Борячук, 78), Тайсон (Бернард, 68), Феррейра (Едуардо, 14; Арабидзе, 78)

За матеріалами: ФК Шахтер