Євро-2016: Іспанія обігрує Словаччину

Sport bigmir,  6 вересня 2015, 10:10
0
544

Команда Вісенте Дель Боске на своєму полі завдала першої поразки словакам у відбірковому турнірі.

З великим бажанням реабілітуватися за невдачу в поєдинку зі Словаччиною підходила збірна Іспанії до домашнього матчу в Ов'єдо на Нуево Карлос Тартіері. Поразка від команди Козака поки залишалася єдиною у відбірковому турнірі. Водночас збірна Словаччини ще нікому не поступалася очками. Сподівалися на черговий позитивний результат словаки і сьогодні, але при цьому гості визнавали, що їм належить битися з однією з найкращих команд планети, якщо взагалі не найкращою.

З перших хвилин матчу повною перевагою заволоділи іспанці і почали диктувати свої умови суперникам при тривалому контролі м'яча. Словаки при цьому завдяки активному пресингу навіть зуміли на початку матчу створити найнебезпечніший момент. Мак після грубої помилки Серхіо Рамоса фактично втік один на один за місцем правого форварда, але з вигідної позиції відправив ігровий снаряд поруч з далеким кутом воріт Ікера Касільяса.

Відповідь іспанців була блискавичною і такою само результативною. Давід Сілва виконав класну подачу з правого флангу атаки в центр чужого штрафного, де Хорді Альба несподівано для всіх суперників ударом головою відправив м'яч у сітку. Швидкий гол вже на п'ятій хвилині матчу помітно надихнув господарів. Повною перевагою заволоділи підопічні Вісенте Дель Боске, не змусив себе довго чекати і другий гол у ворота словаків. Іньєста запустив у прорив в чужу штрафну Дієго Косту, а проти того відверто сфолив Козачік. Арбітр чомусь червону картку не показав, але призначив пенальті, який упевнено реалізував Сеск Фабрегас.

Зі стартом другого тайму навіть після проведених обома наставниками замін на футбольному полі суттєво нічого не змінилося. Хіба що ще на старті другої половини зустрічі трохи більше моментів почали створювати обидві команди. Дюріш, який з'явився на полі замість Мака вже після перерви, двічі міг забивати в перші хвилини. Спочатку з центру чужої штрафної він пробив неточно, а потім з його потужним ударом з-під Серхіо Рамоса впорався Касільяс.

Фурія Роха відповіла двома своїми шансами відзначитися. Давід Сілва прорвався на швидкості в чужу штрафну з лівого флангу атаки, потужно пробив, але влучив у сітку із зовнішнього боку. Небезпечно вистрілив також Сеск Фабрегас під поперечину воріт. Вже Козачік у красивому стрибку врятував свою команду. Після активності в стартові десять хвилин тайму надалі гра тільки заспокоювалася. Намір словаків заздалегідь здатися і готуватися до України також підтвердила рання заміна Хамшіка.

2:0 - підсумковий результат на користь збірної Іспанії, який дасть змогу команді Вісенте Дель Боске позначити вже себе як явний фаворит у боротьбі за перше місце в групі. Тепер все залежить виключно від піренейців та їхніх майбутніх результатів у відбірковому турнірі. Словаччині при цьому належить вирішальний поєдинок зі збірною України найближчого вівторка.

Іспанія - Словаччина 2:0

Голи: Альба, 5, Іньєста, 30 (з пенальті)

Іспанія: Касільяс - Хуанфран, Піке, Рамос, Альба - Фабрегас (Касорла, 67), Бускетс, Іньєста (Коке, 85) - Сілва, Коста (Алькасер, 75), Педро

Словаччина: Козачік - Пекарік, Салата, Губочан, Тесак - Грегуш, Гьомбер, Хамшик (Дуда, 61) - Грошовскій (Сабо, 73), Мак (Дуріс, 46), Швенто

Попередження: Козачік, Тесак

За матеріалами: football.ua