Ротань: У перерві арбітр попросив заспокоїти Гармаша

0
726
Ротань: Теперь на нас чекає найважливіший матч відбіркового циклу

Півзахисник збірної України Руслан Ротань розповів про матч з Білоруссю.

"Ми розуміли, що це дуже важливий матч, тому в нас був божевільний настрій на гру. Однак після перемоги потрібно швидше забути цю зустріч і сконцентруватися на грі зі Словаччиною.

Читай також: Фоменко: Сьогодні хлопці віддали багато емоцій

Звичайно, не дуже добре, що в другому таймі ми трохи заспокоїлися.

Я не думаю, що варто критикувати Гармаша за видалення. Потрібно подивитися повтор, я не знаю, чи симулював він.

Напевно, вся справа в емоціях. Ми говорили з ним на цю тему. Навіть арбітр в перерві попросив його заспокоїти.

У будь-якому разі, Денис був дуже корисний на полі, тож ми обов'язково підтримаємо його. Хоча шкода, що його не буде в дуже важливому поєдинку зі Словаччиною.

Звичайно, у нас є ким його замінити, але це більше питання до тренера.

Читай також: У другому таймі ми вже грали згідно з рахунком - Хачеріді

Коноплянка? Він анітрохи не змінився. Такий само веселий і життєрадісний. Видно, що він нудьгує за Дніпром і збірною. Ми всі були дуже раді його бачити. Думаю, що сьогодні він був одним із кращих на полі.

Тепер на нас чекає матч зі Словаччиною. Ми розуміємо, що це буде, можливо, найважливіша гра в цьому відбірковому циклі. Нам потрібно зберегти той настрій, який був показаний у першому таймі. Хоча у словаків він буде таким само", - сказав Ротань.

Нагадаємо, раніше Корреспондент.net повідомляв, що збірна України з рахунком 3:1 обіграла команду Білорусі в кваліфікації Євро - 2 016.

Дивіться фотогалерею: Свято у Львові: Як збірна України обіграла Білорусь