Експерт: Обіграти Словаччину українській збірній цілком реально

0
315
Максимов вважає, що Україна зможе обіграти Словаччину

Екс-півзахисник збірної України Юрій Максимов розповів, чого чекає від виїзного поєдинку української збірної проти Словаччини.

"Важливість майбутньої зустрічі складно переоцінити. "Синьо-жовтим" зараз потрібно забути про гостьовий статус гри зі Словаччиною, намагатися не звертати уваги на трибуни. Не думаю, що наші хлопці перегорять напередодні такого поєдинку, адже вони досвідчені бійці, які перевершують сумарно словацьку збірну з кількістю зіграних в турнірах високого рівня хвилин.

До речі, від словаків варто очікувати футбол, схожий на той, що продемонстрували білоруси у другому таймі львівського поєдинку, - жорсткий, швидкісний, з мінімальним контролем м'яча в середині поля.

Незважаючи на очевидно більш високий, ніж у нашого попереднього суперника, індивідуальний рівень словаків, здобути вікторію у вівторковому матчі нам цілком реально. Важливо, щоб українців не залишила удача", - заявив Максимов.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmit)net повідомляв, що збірна України з рахунком 3:1 обіграла команду Білорусі в кваліфікації Євро - 2016 і підібралася до Іспанії та Словаччини на відстань трьох очок. Зі Словаччиною наша команда зіграє 8 вересня. Початок матчу о 21:45.

Дивіться фотогалерею: Свято у Львові: Як збірна України обіграла Білорусь

За матеріалами: dynamo.kiev.ua