Sport bigmir,  8 вересня 2015, 23:57
0
468
Євген Коноплянка не зміг відзначитися у матчі зі Словаччиною

Збірні України та Словаччини зіграли внічию в матчі кваліфікації Євро-2016, який відбувся 8 вересня в Жиліні.

Подробиці і онлайн матчу: Словаччина - Україна 0:0 трансляція матчу кваліфікації Євро-2016

Перший тайм обидві команди провели в обопільній боротьбі. Словаки покладалися на дальні удари Гамшика і Куцка, тоді як збірна України більше покладалася на індивідуальну майстерність Ярмоленка і Коноплянки.

Варто зазначити, що на полі практично не було помітно форварда українців Артема Кравця, який був щільно закритий словацькою обороною.

Тим не менш, обопільна активність команд не змогла втілитися в голи і на перерву суперники пішли за рахунку 0:0.

Другий тайм розпочався з вимушеної заміни у господарів. Петер Пекарік невдало оступився і був змушений залишити межі поля. Травмованого словацького захисника замінив Корнел Салата.

Якщо ж не рахувати цього епізоду, то друга половина зустрічі почалася трохи спокійніше, ніж старт матчу. Трошки активніше діяли словаки, проте українська оборона гідно справлялася зі спробами тиску підопічних Козака.

До 55-ї хвилини українці вирівняли гру, і перейшли в позиційну атаку, господарі ж більше почали покладатися на контрвипади, які, втім, у словаків виходили слабо.

Чим менше часу залишалося до фінального свистка, тим запеклішою боротьба йшла на полі. Ближче до кінця матчу господарі окопалися біля свого штрафного, тоді як українці великими силами пішли вперед. Втім, зломити опір суперника наші хлопці не змогли.

Що ж, збірні України та Словаччини розійшлися миром у матчі 8-го туру кваліфікації до Євро-2016. Підопічні Фоменка, і досі, займають третє місце в групі відстаючи від словацької дружини на три очки. Однак, у наших футболістів ще залишився шанс кваліфікуватися у фінальну частину найближчого чемпіонату Європи безпосередньо. Для цього варто "лише" стати найкращою третьою командою відбіркового циклу.

Словаччина - Україна 0:0

Словаччина: Козачік, Пекарік (Салата, 51), Шкртел, Губочан, Гьомбер, Куцка, Печовскій, Мак (Стох, 84), Хамшик, Дуріс, Віттек (Якубко, 66)

Україна: П'ятов, Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Рибалка, Ярмоленко, Ротань, Коноплянка, Кравець (Гладкий, 90+1)