Воробей: Україні потрібно було ризикувати, а гри на атаку я не побачив

0
165
Воробей залишився незадоволений грою України в атаці

Екс-футболіст збірної України Андрій Воробей проаналізував матч зі Словаччиною.

"Гра була у виконанні нашої збірної непогана, але залишила двояке враження. Зіграли на нуль - це добре, але попереду потрібно було грати трохи краще, особливо в другому таймі. Вболівальників і всіх гравців не влаштувало те, що ми не вийшли безпосередньо, а зараз будемо боротися за третє місце.

Словаки своє завдання виконали, ми - ні. Мене турбує те, що в другому таймі все грали на рахунок 0: 0. Ігри на атаку я не побачив. Якщо це була тренерська заготівля, тоді я взагалі нічого не розумію. Потрібно було ризикувати.

Словаків я розумію, але не можу зрозуміти, чому у нас попереду нічого не виходило. Нам потрібно було вигравати.

Група у нас не найсильніша. Так, є Іспанія, але можна грати і з ними. Був шанс вийти безпосередньо, а зараз знову будемо розігрувати в плей-офф. Це бич нашої збірної, що ми не можемо його пройти.

Заміну Гладкого на 91-й хвилині я взагалі не розумію. Треба було його випустити хвилині на 30-й другого тайму, а то й раніше. Я б зіграв в два форварда. Бачите, Словаччина робила заміни по ходу гри, а нас, мабуть, все влаштовувало. Випускати Гладкого на 91-й хвилині - що він зробить? Я б ще зрозумів, якби ми вигравали, щоб затягнути час або "під преміальні", - сказав Воробей в ефірі Футбол NEWS.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що збірна України не змогла переграти Словаччину в матчі 8-го туру кваліфікації Євро-2016.
Дивіться фотогалерею: Ризик - неблагородна справу: Як Україна не зуміла обіграти Словаччину

За матеріалами: Террикон