0
189
Говерла здобула першу перемогу в чемпіонаті України в цьому сезоні

Ужгородська Говерла здобула мінімальну перемогу над Олімпіком.

Протистояння двох аутсайдерів українського чемпіонату спочатку виглядало непередбачувано з точки зору результату. Олімпік непогано стартував у новому сезоні, але потім один негативний результат за іншим дещо підкосив команду Санжара. При часто непоганій грі донеччани поступалися своїм суперникам. У той же час Говерла до звітної зустрічі взагалі ще не перемагала. В'ячеслав Грозний нарікав деколи на невезіння і втрачені моменти, але очок від цього в ужгородців не стає більше.

З перших хвилин матчу явною позиційною перевагою заволодів Олімпік. На дев'ятій хвилині матчу Танчик зважився на удар з гострого кута із-за меж штрафного, але влучив у сітку із зовнішнього боку. Ще більш реальний шанс відзначитися у Танчика був через п'ять хвилин, але з лінії воротарської у хавбека толком не вийшов удар після класної передачі від Драченка. Також забійний момент був у Олімпіка ближче до середини першого тайму. Драченко примудрився з лінії воротарської запустити м'яч вище фактично порожніх воріт.

Після перерви продовжували домінувати на футбольному полі господарі, але були вони вже менш гострі у своїх наступах. У свою чергу, Говерлі ближче до середини другого тайму вдалося використати свій чи не єдиний момент. Кутас виконав класний закид на правий край чужої штрафної, де Сергійчук відірвався від Конде, після чого пробив з гострого кута повз голкіпера Олімпіка Махарадзе.

Наприкінці матчу всіма силами намагалися зрівняти рахунок господарі. В одному з моментів від Олімпіка явно відвернулася удача, коли Борзенко, який вийшов на заміну, зльоту пробив у поперечину воріт. 0:1 - підсумковий результат, який не цілком справедливо відображає хід розвитку на футбольному полі. Тим не менше, Говерлі вдалося домогтися першої перемоги в чемпіонаті, тоді як Олімпік опускається все ближче до дна турнірної таблиці.

Олімпік - Говерла 0:1

Голи: Сергійчук, 69
За матеріалами: football.ua