Динамо розгромило Олександрію в чемпіонаті України

0
325
Динамо перемогло Олександрію

Динамо забило Олександрії три м'ячі в матчі 7-го туру чемпіонату України.

У матчі з Олександрією Динамо грало у звично прагматичному ключі. Кияни з перших хвилин заволоділи ініціативою, але практично весь перший тайм "перекочували" м'яч у центрі поля, чекаючи позиційної помилки суперника.

Олександрійці ж повним складом зосередилися на своїй половині поля, навіть не думаючи про контратаки.

Таким чином, у першій половині матчу глядачі практично не побачили небезпечних моментів, проте змогли насолодитися двома голами столичного клубу, які були забиті під завісу першого тайму.

Спочатку Денис Гармаш на 33-й хвилині головою замкнув навіс Данила Сілви з правого флангу, а вже через шість хвилин Домагой Віда зробив рахунок 2:0, відгукнувшись на розіграш кутового.

У другій половині зустрічі підопічні Шарана пішли вперед. Втім серйозних дивідендів гостям це не принесло, зате у Динамо з'явився простір для улюблених контратак.

Ближче до кінця матчу господарі притиснули Олександрію до її штрафної і вже в додатковий час довели рахунок до розгромного: Данило Сілва дальнім ударом вразив ворота Новака.

У підсумку, Динамо здобуло чергову перемогу в чемпіонаті, зберігши лідерство в турнірній таблиці.

Динамо - Олександрія 3:0

Голи: Гармаш, 33, Віда, 38, Сілва, 90+4

Динамо: Шовковський, Данило Сілва, Віда, Хачеріді, Антунеш, Рибалка, Гармаш, Ярмоленко, Велозу (Юнес Беланда, 70), Гонсалес (Гусєв, 70), Мораес (Кравець, 76)

Олександрія: Новак, Сухоцький, Басов, Шендрик, Мягков, Запорожан, Банада, Старенький (Таргамадзе, 72), Грицук (Леонов, 77), Чорний (Коломоєць, 52), Пономар

Попередження: Гонсалес, Сілва, Юнес Беланда - Коломоєць, Банада