0
82
Ворскла і Сталь зустрілися в 7-му турі чемпіонату України

Ворскла здолала Сталь з рахунком 2:1 в матчі 7-го туру чемпіонату України.

З перших хвилин поєдинку команди більше боролися на полі, ніж грали у футбол. Довгий час гра велася в центрі поля, де жодна зі сторін не хотіла поступатися.

Ближче до середини першого тайму гостям вдалося перехопити ініціативу і біля воріт Сталі почали виникати небезпечні моменти. Особливо активними були Турсунов і Ковпак, який занапастив два шанси відкрити рахунок.

Наприкінці першої половини зустрічі свій момент не змогли реалізувати і господарі: Каленчук вибіг у перспективну контратаку й, обігравши Даллку, пробив по воротах Ткаченка - поперечина.
У другому таймі Сталь змогла відсунути суперника від своїх воріт: безліч атак полтавців розбивалися ще в зародку, проте це не завадило підопічним Сачка відкрити рахунок.

На 60-й хвилині Бартулович навісив з кутового, а Чеснаков, скориставшись помилкою воротаря Сталі Паньківа, переправив м'яч у ворота.

Після цього гра помітно пожвавилася: господарі всіма силами побігли вперед, а Ворскла почала "ловити" суперника на контратаці. Один із таких випадів і подвоїв перевагу полтавчан: на 70-й хвилині Бартулович втік від захисників Сталі й віддав на Громова, удар Артема прийшовся у воротаря, але хорват виявився першим на добиванні - 0:2.

Втім було б несправедливо, якби в цьому матчі завзятість господарів залишилося без уваги фортуни. На 85-й хвилині дніпродзержинці змогли відквитати один м'яч: Руслан Бабенко "розстріляв" ворота полтавчан, встановивши остаточний рахунок поєдинку: 1:2.

Сталь - Ворскла 1:2

Голи: Бабенко, 85 - Чеснаков, 60, Бартулович, 70

Сталь: Паньків, Адамюк, Кравченко, Іщенко, Пшеничних, Путраш, Каленчук, Кулач, Дебелко (Бyднік, 61), Карасюк, Васін (Котляр, 59)

Ворскла: Ткаченко, Сімінін, Даллку, Дитятьєв, Пердута, Турсунов (Сапай, 85), Чеснаков, Ткачук, Громов, Ковпак (Бартyлович, 46), Шиндер (Баранник, 90+2)

Попередження: Бyднік - Сімінін, Ткачук, Пердута, Даллку, Ткаченко