Розім'ялися перед єврокубками: Огляд 7-го туру чемпіонату України

Sport bigmir,  14 вересня 2015, 11:24
0
148
Розім ялися перед єврокубками: Огляд 7-го туру чемпіонату України

Три представники України в єврокубках у чемпіонаті України здобули розгромні перемоги.

Синхронні перемоги лідерів

Відверто кажучи, виділити якийсь матч у звітному турі чемпіонату України складно - всі три лідери спокійно розправилися з суперниками, забивши на трьох 21 гол і пропустивши лише раз.

Динамо і Шахтар близько 30 хвилин шукали підхід до воріт Олександрії і Металіста відповідно, а потім попросту довели справу до розгрому. У складі донецького клубу відзначилися Ярослав Ракицький, Олександр Кучер, Олександр Гладкий і Алекс Тейшейра, який зробив дубль і довів кількість своїх голів у поточному чемпіонаті України до семи. За Динамо забивали Денис Гармаш, Домагой Віда і Данило Сілва.

Дніпро із запорізьким Металургом тягнути не став і до 39-ї хвилини вів вже з рахунком 3:0 після дубля Селезньова і голу Ротаня. У другому таймі за Дніпро дебютний гол забив Едмар, після чого підопічні Маркевича дозволили запорожцям розкачати їх в своїй штрафній.

Прірва Чорноморця

Продовжує боротьбу за високі місця Волинь, яка на вихідних добилася перемоги над Чорноморцем. Для одеситів це вже 21-й матч без перемог і повторення особистого антирекорду.

Оступилася Зоря, яку арбітр у матчі з Карпатами вже на 9-й хвилині залишив у меншості, видаливши Сивакова. Луганчани зуміли забити гол у першому таймі, але не втримали перемогу.

Курйоз туру - неслухняний спрей

Як виявилося, зникаючий спрей - не така вже проста штука у використанні, що продемонстрував суддя матчу Металург - Дніпро Юрій Грисьо. У першому таймі при спробі нанести лінію у нього виникли серйозні проблеми. Додамо, що ціна одного балончика спрею - 2 долари.