Мессі на лавці і рекорд Роналду: Огляд третього туру чемпіонату Іспанії

0
359
Ліонель Мессі не міг не відзначити народження сина голом

СПОРТ bigmir)net представляє Вашій увазі огляд третього туру чемпіонату Іспанії

Ліонель Мессі почав зустріч з Атлетіко на лавці запасних, а Кріштіану Роналду мало не самотужки обіграв Еспаньол - в 3-му турі іспанської першості найбільше дивували фаворити.

Матч туру: Атлетіко – Барселона 1:2

Центральний матч третього туру чемпіонату Іспанії почався з несподіваної новини: Ліонель Мессі почав зустріч на лаві запасних. Можливо, таке рішення Луїса Енріко було пов'язано з тим, що аргентинець відпросився з практичного заняття каталонців через народження сина.

Читай також: Найкрихкіший гравець Барселони отримав чергову травму

Кардинально на малюнок гри відсутність Лео не вплинула - весь перший тайм Барселона володіла м'ячем, намагаючись намацати проломи в обороні суперника.

Атлетіко ж повним складом окопався на своїй половині поля, в надії спіймати суперника на контратаці. Вийшло це у підопічних Сімеоне тільки в другому таймі - Фернандо Торрес відкрив рахунок на 51-й хвилині гри.

Трохи пізніше на полі з'явився Мессі, який не міг не відзначити народження сина голом. Забив Лео на 77-й хвилині, хоча в цьому епізоді дуже велика заслуга Суареса, котрий красиво скинув м'яч під удар аргентинцеві.

Рахунок 1:2 протримався до кінця матчу.

Лионель Месси отличился в матче с Атлетико

Ліонель Мессі відзначився в матчі з Атлетіко
ФК Барселона

Реал завдяки рекорду Роналду розгромив Еспаньол

Фаворита зустрічі Еспаньол - Реал вгадати було неважко. Однак мало хто очікував настільки великого розгрому. Творцем перемоги "вершкових" став Кріштіану Роналду, який, здається, забув, що перед ним не Барселона, а зовсім інша каталонська команда.

Читай також: Президент Реала назвав умови переходу Роналду в ПСЖ

Вже на 7-й хвилині португалець відкрив рахунок, через 10 хвилин подвоїв перевагу "королівського клубу", а трохи пізніше оформив хет-трик. На цьому CR 7 не зупинився і до кінця матчу оформив пента-трик, який дозволив Роналду стати найрезультативнішим форвардом в історії Реала.

Криштиану Роналду часто праздновал голы в матче с Эспаньолом

Кріштіану Роналду часто святкував голи в матчі з Еспаньолом
ФК Реал Мадрид

Також один м'яч на свій рахунок записав Карім Бензема, але, дивлячись на подвиги португальця, кому це цікаво?

Будемо сподіватися, що на Еспаньолі Кріштіану використовував весь свій боєкомплект точних ударів, інакше в майбутньому матчі Ліги чемпіонів Шахтарю доведеться туго.

Гольова феєрія у Віго і нічия Севільї Коноплянки

У зустрічі Сельти і Лас Пальмас також було забито шість м'ячів. Правда, в цьому матчі команди поділили голи порівну. До перерви господарі вели в рахунку 3:1, проте не змогли переграти новачка Примери.

З інших зустрічей варто відзначити чергову перемогу Валенсії над Спортингом (0:1), домашній тріумф Атлетика в поєдинку з Хетафе (3:1), а також нічию Севільї, яка не змогла обіграти вельми скромний Леванте - 1:1. Підопічні Емері знову не вразили ні грою, ні результатом. Коноплянка, до речі, з'явився на полі на 31-й хвилині, проте нічим особливим не запам'ятався. Що ж, чекаємо подвигів Євгена в майбутньому.

Севилья Эмери пока не блещет результатами

Севілья Емері поки не блищить результатами
ФК Севілья

У 3-му турі іспанської першості найбільше здивували фаворити. Реал - феєрією Роналду, а Барселона - Ліонелем Мессі поза стартовим складом. Втім, це не завадило обом командам здобути такі потрібні стартові перемоги.