Переможна крапка Мартіаля і дно Челсі: Огляд 5-го туру чемпіонату Англії

Sport bigmir,  15 вересня 2015, 12:05
0
163

Манчестер Юнайтед в принциповому матчі обіграв Ліверпуль, а Челсі опустився на 17-е місце.

Матч туру - МЮ - Ліверпуль 3:1

Зустріч найтитулованіших команд Англії на Олд Трафорд завершилася впевненою перемогою господарів. Перший тайм виявився похмурим, але враження виправила друга половина гри.

Почалося все з прекрасно розіграного штрафного і голу Блінда, після чого команди забігали і стали відповідати атакою на атаку. Це вилилося в ще три забиті м'ячі, у тому числі шедеври від Бентеке і новачка МЮ Мартіаля.

Мартиаль забил гол в дебютном матче за МЮ

Мартіаль забив гол у дебютному матчі за МЮ
ФК Манчестер Юнайтед

Чергова невдача чемпіона

Лондонський Челсі продовжує неприємно дивувати своїх прихильників на старті сезону. У цьому турі "сині" програли Евертону і залишилися з чотирма очками в турнірній таблиці, що є найгіршим стартом команди в сезоні з 1986 року.

Серед решти матчів туру відзначимо п'яту перемогу в п'яти матчах МанСіті, яку команді Пеллегріні забезпечив удар Іхеаначо на 90-й хвилині, а також камбек Лестера після 0:2 у матчі з Астон Віллою, завдяки чому "лисиці" залишилися на другому місці в турнірній таблиці .