Мірча Луческу: Дуже шкода, що долю поєдинку вирішили арбітри

Sport bigmir,  16 вересня 2015, 00:33
0
815
Мірча Луческу: Важко коментувати матч, де ми грали меншістю

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу залишився незадоволений суддівством у матчі своєї команди з Реалом.

"Складно коментувати цю гру. Можна говорити тільки про перші 30 хвилинах - до того, як Андрій П’ятов помилився і пропустив перший гол у поєдинку.

Читай також: Ліга чемпіонів 2015-16: Розклад і результати матчів

У нас був і хороший контроль м'яча, і моменти. Але це все було до помилки П'ятова, після якого Реал забив. У другому таймі видалення Степаненка знову допомогло Реалу.

Я завжди говорив: хочу, щоб арбітри нас поважали. Є дві манери суддівства: для нас жовта, а для топових в таких самих моментах буде усне попередження.

Пенальті? Ну ви бачили, за що сьогодні суддя дав перший пенальті? М'яч влучив у спину Срні і в руку Карвахалю і лише потім - в руку Тайсона. Але арбітр піддався на реакцію Реала, футболісти якого випрошували пенальті.

Реал - великий клуб з хорошими футболістами. Вітаю суперника з перемогою. Дуже шкода, що долю поєдинку вирішують арбітри.

Думаю, Реал не потребує такої підтримки. Що ще додати, не знаю. Складно коментувати матч, коли ми майже весь другий тайм грали вдесятьох.

Нагадаємо, раніше Корреспондент.net повідомляв, що Реал з рахунком 4:0 розгромив Шахтар у першому матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовШахтерсудьиРеалМирча Луческуарбитры