Коноплянка забив свій дебютний гол у Лізі чемпіонів

Sport bigmir,  16 вересня 2015, 08:20
0
3301
Коноплянка підбив підсумок переможного матчу Севільї

Українському півзахисникові вистачило однієї хвилини перебування на полі, щоб відзначиться голом.

Один з лідерів збірної України Євген Коноплянка продовжує завойовувати місце в основному складі іспанської Севільї. Женя поки жодного разу не вийшов в основному складі своєї команди, але робить все, щоб наблизити цей момент.

У матчі першого туру Ліги чемпіонів між Севільєю і менхенгладбаською Боруссією Коноплянка з'явився на полі на 83-й хвилині, а вже через хвилину святкував свій забитий гол.

Женя отримав м'яч на правому фланзі після розіграшу кутового і зважився на удар у ближній кут - воротар німців Ян Соммер не очікував такого удару і в підсумку від його рук м'яч опинився в сітці воріт.

Гол Коноплянки виявився третім в матчі - в того моменту Севілья завдяки голам з пенальті Гамейро і Банегі вела 2:0, а в підсумку перемогла 3:0 і очолила групу D після першого туру.

Нагадаємо, в іншому матчі ігрового дня донецький Шахтар значно поступився мадридському Реалу 0:4.