Тайсон: Думаю, майбутній матч з ПСЖ стане грою року для нас

Sport bigmir,  16 вересня 2015, 09:53
1
122
Тайсону сподобалося, як Шахтар зіграв у першому таймі

Півзахисник Шахтаря Тайсон вважає, що перший гол Реал забив після помилки всієї команди, а не тільки П'ятова.

"Ми дуже засмучені. У першому таймі, в принципі, Шахтар показав досить гарну гру, але потім відбулася одна помилка... Це була помилка не тільки П'ятова, але і всієї команди!

Напевно, можна привітати один одного за непоганий перший тайм, але при цьому ми, природно, дуже засмучені кінцевим результатом.

Думаю, майбутній матч з ПСЖ стане грою року для нас. Дуже сподіваємося, що Арена Львів заповниться нашими вболівальниками, які допоможуть Шахтарю здобути таку важливу перемогу", - заявив Тайсон.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Реал з рахунком 4:0 розгромив Шахтар у першому матчі групового етапу Ліги чемпіонів.