Екс-арбітр ФІФА: Не повинні позаду воріт стояти сліпі люди

0
492
Ступар назвав видалення Степаненка справедливим

Мирослав Ступар поділився своїми думкою про суддівство матчу Реал - Шахтар.

"Оскільки Шахтар грав у першому таймі, він цілком реально міг розраховувати на очкові дивіденди. Але помилка П'ятова, а потім кричуща помилка бригади хорватських арбітрів перекреслили всі надії гірників.

Зрозуміло, що свій вплив мало і видалення Степаненко. Ми знаємо Тараса як бійця, як мужнього гравця, якого, втім, часто карають за грубу манеру гри. Свою справедливу червону картку Степаненко сприйняв як належне. У меншості Шахтар вже ні на що не міг розраховувати.

Але момент, який стався на 55-й хвилині, все одно залишив дуже неприємний осад. М'яч після удару Роналду потрапив в спину Срни і було видно, що арбітр не потягнувся за свистком. Але додатковий асистент арбітра помилково підказав колезі, що потрібно призначити пенальті, і Бебек вказав на одинадцятиметрову позначку.

Коліна з цим ноу-хау наполегливо гне свою лінію, призначає цих додаткових асистентів, які не допомагають головному судді, а тільки підбурюють його. Не повинні позаду воріт стояти сліпі люди. Добре, що в чемпіонаті України у нас цих додаткових асистентів немає.

Другий пенальті питань не викликає - там Азеведо зіграв рукою, тому одинадцятиметровий справедливий, - заявив Ступар.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що Реал з рахунком 4: 0 розгромив Шахтар у першому матчі групового етапу Ліги чемпіонів.
Після матчу Мірча Луческу заявив, що долю поєдинку вирішили арбітри.

Дивіться фотогалерею: Показовий розгром: Як Реал в Мадриді Шахтар обіграв

За матеріалами: ua-football.com