Наставник Лаціо: Потрібно було перемагати Дніпро

0
282
Стефано Пьолі: Команди переграли зайву хвилину

Головний тренер Лаціо Стефано Пьолі вважає, що його команда повинна була відвезти три очки з Дніпропетровська.

"Дуже прикро, що суддя додав до основного часу матчу три хвилини, а кутовий, після розіграшу якого Дніпро зрівняв рахунок, був зароблений на 94-й хвилині.

Читай також: Лаціо не давав нам грати так, як хотілося б - Маркевич

У підсумку жаль викликає той факт, що ми не закінчили гру вчасно, коли для цього були всі підстави.

З сьогоднішнього матчу ми винесемо черговий урок, оскільки мали предостатньо можливостей доводити матч до впевненої перемоги.

Ми продемонстрували хорошу гру. Ми зобов'язані були перемагати, оскільки дозволили Дніпру провести тільки кілька контратак в кінцівці", - цитує наставника Орлів Sky Sport Italia.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що матч групового етапу Ліги Європи Дніпро - Лаціо закінчився з рахунком 1:1.

Дивіться фотогалерею: Трудова нічия: Як Дніпро з Лаціо зіграв

За матеріалами: football.ua