Коноплянка не допоміг Севільї піти від поразки в чемпіонаті Іспанії

0
597
Ллоренті забив за Севілью, але це не принесло команді очок

Севілья програла другий домашній матч поспіль і опустилася в зону вильоту.

Черговою невдачею завершився матч іспанської Севільї в чемпіонаті країни - команда Унаї Емері програла Сельті з рахунком 1: 2.

Читай також: Коноплянка забив свій дебютний гол у Лізі чемпіонів

Євген Коноплянка знову залишився в запасі і з лави запасних спостерігав, як зусиллями Ноліто і Васса до 26-й хвилині його Севілья програвала 0: 2.

Унаї Емері відразу кинув у бій Крон-Делі, а після перерви на поле вийшов Ллоренті, який на 56-й хвилині скоротив відставання в рахунку.

Коноплянка з'явився на полі лише на 73-й хвилині, але крім кількох навісів до штрафного нічим на поле запам'ятатися не встиг, а його команда виявилася не здатна зрівняти рахунок у матчі.

Таким чином, Севілья програла другий домашній матч в чемпіонаті Іспанії в цьому сезоні. Після чотирьох ігор в Примері в активі команди дві нічиї і дві поразки.