Говерла в меншості утримала нічию в матчі з Чорноморцем

0
158
Говерла зіграла внічию з Чорноморцем

Говерла і Чорноморець у матчі 8-го туру чемпіонату України розійшлися миром.

Ужгородська Говерла й одеський Чорноморець не зуміли визначити переможця в матчі 8-го туру чемпіонату України, зігравши внічию 1:1.

Говерла швидко вийшла вперед - на 7-й хвилині Орест Кузик на швидкості увійшов у штрафну з лівого флангу і потужним ударом з гострого кута відправив м'яч під поперечину воріт.

Чорноморець відігрався перед перервою, коли Стариков замкнув у ворота подачу Калітвінцева зі штрафного.

Більше голів глядачі не побачили, навіть незважаючи на те, що Говерла з 54-ї хвилини грала в меншості - Кутас отримав пряму червону картку за грубий підкат у ноги Петька.

1:1 - Чорноморець продовжив свою антирекордну серію без перемог до 22-х матчів, а Говерла, якій перед стартом чемпіонату прогнозували роль аутсайдера, знову не програла, впевнено себе відчуваючи в середині турнірної таблиці.