Грозний: Ми не можемо боротися ще й із суддями

Sport bigmir,  20 вересня 2015, 17:38
0
167
Грозний: Дайте пенальті і я не буду нічого казати

Головний тренер Говерли В'ячеслав Грозний залишився незадоволений суддівством у матчі з Чорноморцем.

"Ви, журналісти, можете оцінювати гру. А коли ніхто жодного разу не тренував, вони оцінюють, хто як грає. Ось і оцініть цю гру. А якщо ви боїтеся сказати, що був чистий пенальті? Я знаю, що вам потрібні сенсації, а що тут коментувати? Ми повинні були закрити гру в першому таймі.

Ми грали значно краще і створили достатню кількість моментів, щоб виграти цей матч. В одного Хльобаса було три моменти. Кузик повинен був забивати. Ви по грі бачили! По грі у нас була перевага, але ми не можемо боротися ще й із суддями.

Я колись казав, що потрібно зробити так, щоб матчі Прем'єр-ліги обслуговували тільки іноземні арбітри. Ми нічого не можемо зробити, а вони кажуть, що видалять нас. За що? За те, що вони не дають чистий пенальті, який бачила вся країна. Дайте пенальті, який був, і Грозний нічого казати не буде.

Чому я повинен мовчати? Ми повинні були закривати матч у першому таймі, ви це бачили? Ні? Значить, ви не бачили гру. Крім цього, за одні й ті ж порушення дається жовта картка Савченку, але не дається Філімонову. Чому? А для Філімонова це була б друга жовта, його повинні були видалити.

Все тому, що Говерла - маленька команда, з нею можна робити все, що завгодно. Але так не буде. Поки я працюю, я в образу команду не дам. Я буду говорити те, що думаю. Те, що бачу. Думка журналістів про те, як грає команда, мене не цікавить. Я краще журналістів розбираюся у футболі.

Я поважаю думки експертів, які говорять об'єктивно. Є такі експерти. А думка замовних експертів мене не цікавить. Я не про сьогоднішній день, я просто так кажу", - сказав Грозний в ефірі каналу Футбол 1.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що матч Говерла - Чорноморець закінчився з рахунком 1:1.
За матеріалами: matchday.ua