Суперник Дніпра в Лізі Європи розгромно програв в чемпіонаті Італії

Sport bigmir,  21 вересня 2015, 11:43
0
184
Наполі - Лаціо 5:0

Римський Лаціо програв Наполі з рахунком 0:5 в матчі 4-го туру чемпіонату Італії.

Якщо в перші десять хвилин матчу гравці Лаціо здійснювали хоч якісь дії, схожі на атакуючі, то після цього і аж до фінального свистка на полі була одна команда - Наполі. Підопічні Мауріціо Сарри дуже класно рухалися, точність пасів між гравцями була позамежна, а пресинг - високий і жорсткий.

На 14-й хвилині Гонсало Ігyаін прийняв м'яч спиною до воріт Маркетті, розвернувся, тим самим обігравши Худта, і потужно пробив у лівий кут. Партенопеї вийшли вперед.

Через двадцять хвилин Лоренцо Інсіньє класним пасом врозріз запустив Аллана за спини обранців Лаціо, бразилець увійшов у штрафну і розстріляв самотнього Маркетті. Це вже 2:0.

Більше в першому таймі гравці Наполі не забивали, але м'яч контролювати вони не переставали ні на секунду. 63-37 - такими були цифри володіння м'ячем в кінцівці першої половини.

На початку другого тайму Лаціо провів дві заміни: Феліпе Андерсон вийшов замість Луліча, а Милинкович-Савич змінив Маурі. Забігаючи наперед можна сказати, що абсолютно нічого нові футболісти в грі своєї команди не змінили.

На 47-й хвилині рахунок став 3:0. Ігуаїн з лівого флангу змістився в штрафну Орлів, попутно обігравши двох римлян, і пробив по воротах Маркетті. Федеріко впорався з цим ударом, але тут же на добивання встиг Лоренцо Інсіньє.

Хвилин через десять Ігуаїн вже робив дубль. Гонсало пройшов мало не всю половину поля Лаціо на правому фланзі, навіть не помітивши Худта, який намагався створити видимість боротьби, і потужним ударом вколотив м'яч у ворота Маркетті.

Наполі у другому матчі поспіль забиває п'ять м'ячів і не пропускає жодного, а Орлам потрібно сподіватися на швидке одужання лідерів команди, повернення яких, можливо, допоможе Лаціо вибратися з цієї ями. А, може, й не допоможе.

Голи: Ігyаін, 14, 59, Аллан, 35, Лоренцо Інсіньє, 47, Габбьядіні, 79

За матеріалами: football.ua