Барселона розгромно програла Сельті в чемпіонаті Іспанії

Sport bigmir,  24 вересня 2015, 08:43
0
1308
Ліонель Мессі не зміг допомогти Барселоні обіграти Сельту

Барселона з рахунком 1:4 поступилася Сельті в матчі 5-го туру чемпіонату Іспанії, що відбувся 23 вересня.

Перед виїздом у Віго і гравці, і вболівальники Барселони здогадувалися, що їх очікує дуже непроста гра, але навряд чи хтось міг передбачити поразку від Сельти.

Читай також: Рано чи пізно Каталонія буде незалежною - Гвардіола

Гравці Кельтів провели перші десять хвилин на половині поля гостей, але ні до чого небезпечного їхні моменти не привели. Перші удари в створ воріт у матчі завдали гравці Барси - спочатку Мессі, а потім Неймар провели реакцію Серхіо Альвареса. Стартові 25 хвилин гри нічим іншим не запам'яталися.

Але потім прийшов зоряний час Ноліто. На 26-й хвилині своїм першим ударом по воротах з кута штрафного він потрапив у штангу, а від неї м'яч влетів у сітку. Через чотири хвилині вихованець Барселони перехопив м'яч у Піке і вивів Яго один на один з тер Штегеном - форвард перекинув воротаря і влучив у кут воріт. Пропустивши два м'ячі за невеликий проміжок часу, Барселона не рушила вперед і до кінця тайму створила всього один момент - знову удар Неймара парирував Серхіо Альварес.

Як не намагалися гравці Барселони відігратися, у них на перепоні стояв Серхіо Альварес. Лише одного разу він дав слабину, і Неймар скоротив відставання в рахунку. Це сталося за десять хвилин до фінального свистка. Однак, Джон Гвідетті, який тільки вийшов на поле, був проти такого розвитку подій і першим же дотиком по м'ячу знову збільшив різницю в рахунку - 4:1.

Сельта довела матч до переможного кінця, забивши чотири удари з п'яти у ворота гранда європейського футболу. Луїсу Енріке доводиться нарікати на жахливу реалізацію моментів і не менш жахливу гру захисту. Після цього поєдинку команда з Віго обходить в турнірній таблиці каталонців і має в своєму активі 13 очок.

Сельта - Барселона 4:1

За матеріалами: football.ua