Сергій Ребров: Навіть Барселоні складно грати проти такої тактики

Sport bigmir,  24 вересня 2015, 08:57
0
497
Сергій Ребров: Нікому з хлопців не гарантоване місце в основному складі

Головний тренер Динамо Сергій Ребров прокоментував перемогу своєї команди над Оболонь-Бровар в першому матчі 1/8 фіналу Кубка України.

"Сьогодні був тільки перший тайм. Радий, що хлопці належним чином налаштувалися на цю гру. Ми розуміли, що Оболонь буде діяти від оборони, на контратаках, і в першому таймі так і вийшло - суперник, по суті, грав в п'ять захисників.

Читай також: Кубок України: Розклад і результати матчів 1/8 фіналу

Потім, пропустивши, Оболонь перебудувалася на гру в чотири захисники. Було видно бажання цієї команди оборонятися всім складом і намагатися виходити в контратаки. Радий, що ми практично не надали супернику шансів в контргрі, і при цьому самі забили два м'ячі.

Проти такої тактики, як у суперника, складно грати будь-якій команді. Навіть Барселоні буде не просто, коли суперник грає в 5-6 захисників. Так, у випадку з першим голом Оболонь сама забила в свої ворота, але щоб це відбулося, потрібно було туди бігти.

Віталік Буяльський біг, нав'язав боротьбу, і результатом всього цього став гол. Після цього нам було простіше, психологічний тягар спав, і ми створювали моменти біля воріт Оболоні як у першому, так і в другому таймах.

Як я мотивував гравців? Найголовніша мотивація - потрапити в основний склад. Ніхто не ділить команду на перший склад і другий. І ті, хто сьогодні вийшов на поле, були мотивовані. Так, у кожного футболіста Динамо або Шахтаря є підсвідома впевненість що вони сильніші від Оболоні, але потрібно довести на полі, що ти дійсно кращий. Що ми сьогодні і зробили. Ось це і є головна мотивація.

Ви самі бачите, і футболісти знають: хто краще готовий, той і грає, у нас немає гравців гарантовано основного складу. Думаю, що той, хто недооцінив б сьогодні суперника, міг би потім не потрапити в склад на матч з Маккабі або на який-небудь інший поєдинок", - цитує Реброва офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що київське Динамо з рахунком 2:0 обіграло Оболонь-Бровар в першому матчі 1/8 фіналу Кубка України.