Sport bigmir,  24 вересня 2015, 10:33
0
82
Карім Бензема відзначився дублем у ворота Атлетіка з Більбао

Мадридський Реал з рахунком 2:1 обіграв Атлетік з Більбао в матчі 5-го туру чемпіонату Іспанії.

Реал вийшов на матч з Атлетіком з досить великими кадровими проблемами в атакуючій лінії. Бейл і Родрігес перебувають в лазареті, що серйозно підривало міць Вершкових попереду. Господарі ж вийшли на матч гранично зарядженими, ні в чому не поступаючись іменитим гостям в перші хвилини.

Уже на другій хвилині Адуріс виривався на ударну позицію зліва, але Варан чисто вибив м'яч у нього з-під ніг на кутовий, на що Реал відповів навісом Роналду в центр, де Бензема і Іско завадили пробити один одному. Через кілька хвилин небезпечно пробивав з лінії штрафного Бензема, а на 14 хвилині він же красиво бив бічними ножицями, але в рамку воріт не влучив.

Гол же прийшов з нізвідки. Виконуючи удар від воріт, Іраісос віддав м'яч захиснику, який занадто слабо повернув його назад воротарю. Бензема був тут як тут і катнув м'яч у ворота.

Після пропущеного м'яча на полі зав'язалася обоюдогостра гра, в якій шанси були в обох команд. На 22-й хвилині Роналду небезпечно бив з лінії штрафного, але напоготові був воротар господарів, а на 31-й хвилині вже Гарсія замикав простріл партнера, але з абсолютно забійної дистанції у ворота не влучив.

Завершився ж перший тайм ще одним фантастичним розміном моментами. Спочатку Адуріс зблизька головою розстрілював Наваса, але той потягнув складний удар, а вже в атаці у відповідь Ковачич з розвороту пробивав з 10-ти метрів, але і тут воротар був на висоті.

Друга половина гри почалася менш гостро. Згадати можна хіба що щільний удар Адуріса, який відбив Навас, та удар Роналду головою з гострого кута, який пішов за лінію воріт.

А на 67-й хвилині господарі зрівняли рахунок. Чудовий навіс з правого флангу знайшов у штрафному Меріно, який у протихід Навасу уклав головою круглого впритул зі штангою.

Але радість Сан Мамеса була недовгою. Через три хвилини Іско гостро прострілив з правого флангу і Бензема впритул розстріляв ворота Атлетіка.

Практично відразу Бензема міг забивати і третій, але його відкритий удар з лінії штрафної припав за сантиметри від штанги. Господарі ж відповіли хорошим ударом Адуріса, який потягнув Навас.

Баски досить активно атакували до кінця матчу, але реальний момент у них був всього один. Адуріс красиво підрізав головою м'яч під поперечину, але в цьому епізоді переможцем вийшов голкіпер гостей.

Реал здобув складну перемогу на Сан Мамесі і в світлі розгрому, який Барселоні зробила Сельта, виходить на перше місце в турнірній таблиці.

Атлетик - Реал 1:2

За матеріалами: football.ua