Лідерство Сельти і Севілья на дні: Огляд 5-го туру чемпіонату Іспанії

Sport bigmir,  25 вересня 2015, 13:10
0
155
Ліонель Мессі не зміг відзначитися у матчі з Сельтою

СПОРТ bigmir) net представляє Вашій увазі огляд 5-го туру чемпіонату Іспанії, матчі якого відбулися 23-24 вересня.

П'ятий тур чемпіонату Іспанії приніс кілька сенсацій. Звичайно, головною несподіванкою стала поразка Барселони від Сельти, проте увага вболівальників також заслуговує несподіване місце Севільї в турнірній таблиці.

Окремо варто відзначити, що після гольової феєрії в ворота Еспаньола, вже два матчі іспанської першості не забиває головна зірка Реала Кріштіану Роналду. Замість португальця ворота суперників "галактікос" справно вражає французький нападаючий Карім Бензема.

Дубль Бензема допоміг Реалу обіграти непоступливий Атлетик

У цьому сезоні Атлетик вже встиг попсувати нерви претенденту на титул іспанської першості Барселоні. І якщо в чемпіонаті "синьо-гранатові" змогли мінімально перемогти команду з Більбао, то в протистоянні за Суперкубок Іспанії каталонці нічого не змогли вдіяти з зухвалими басками.

Читай також: Російський півзахисник Реала хоче взимку покинути клуб - ЗМІ

У свою чергу, Реал на поєдинок з Атлетиком виходив з серйозними кадровими проблемами - в лазареті мадридців досі перебуває Родрігес в компанії Бейла і Рамоса, які отримали пошкодження в матчі з Шахтарем.

Тим не менше, вже на 19-й хвилині зустрічі "вершкові" відкрили рахунок, коли Бензема скористався помилкою захисту суперника.

Цей гол помітно пожвавив гру: обидві команди небезпечно атакували, а на 67-й хвилині Атлетик зрівняв рахунок, коли Меріно замкнув навіс з флангу.

Реал вырвал победу над Атлетиком

Реал вирвав перемогу над Атлетиком
facebook.com/RealMadrid/photos

Втім, радість команди з Більбао тривала недовго: вже через три хвилини Бензема оформив дубль, переправивши м'яч у ворота басків після прострілу Іско. Як виявилося, цей гол став останнім в поєдинку.

Матч туру: Сельта розгромила Барселону

Сельта дуже добре провела стартові тури іспанської першості. Після чотирьох матчів Ла Ліги команда з Віго перебувала в першій четвірці але, здавалося, що зустріч з Барселоною обернеться для "кельтів" втратою очок.

Читай також: Півзахисник Реала здивований розгромом Барселони

Тим не менш, капітулювали в цьому поєдинку саме каталонці, які не реалізували купу небезпечних моментів. У свою чергу, гравці Сельти змогли втілити в голи чотири з п'яти ударів у створ воріт "синьо-гранатових" - відзначилися Ноліто, Гвідетті, а також двічі аспасиев. Все, чим змогла відповісти Барселона - гол Неймара на 80-й хвилині матчу.

Андресс Иньеста ведет борьбу с игроком Мельты

Андресс Іньєста веде боротьбу з гравцем Мельти
.facebook.com / fcbarcelona / photos

Після поєдинку головний тренер каталонців Луїс Енріке сказав, що його команда програла у справі, а півзахисник Барселони Хав'єр Маскерано зізнався, що гравці Барселони відчувають себе пригніченими і розбитими.

Севілья програла новачкові Приклади

Наставник Севільї Унаї Емері тільки мріє про турнірні проблемах Барселони. Після п'ятого туру чемпіонату Іспанії його команда замикає турнірну таблицю першості, з двома очками перебуваючи на 20-му місці.

Ще більше засмучує уболівальників андалусійцев те, що їхні улюбленці зазнали поразки від новачка Приклади Лас-Пальмаса.

Севилья проиграла дебютанту Ла-Лиги

Севілья програла дебютанту Ла-Ліги
facebook.com/sevillafc.eng/photos

Пропустивши два м'ячі від, здавалося б, не самого грізного суперника, Севілья не змогла забити навіть гол престижу. Після матчу наставник Унаї Емері сказав, що далі його команді опускатися вже нікуди і потрібно виправляти ситуацію в прийдешніх зустрічах.

Для українського любителя футболу неприємним став той факт, що матч Севільї з Лас-Пальмасом пропустив Євген Коноплянка, у якого були проблеми зі шлунком.

Втім, за останньою інформацією, зараз з Євгеном все гаразд і він готовий допомогти своїй команді в майбутньому.

Після п'ятого туру чемпіонату Іспанії на вершині турнірної таблиці знаходяться відразу три клуби: Реал, Сельта і Вільярреал. І якщо команда з Віго у зустрічі з Барселоною вже довела своє право знаходиться на вершині, то Вільярреалу в найближчому турі варто підтвердити таке високе місце в матчі з Атлетиком, який зараз йде четвертим.