Шахтар у непростому матчі перемагає Олімпік

Sport bigmir,  26 вересня 2015, 16:00
0
293
Тейшейра забив Олвмпвку двічі

Матч чемпіонату України з трьома пенальті і двома вилученнями завершився перевагою "гірників".

Донецький Шахтар мало не втратив очки в матчі 9-го туру чемпіонату України в матчі з Олімпіком в Києві, вирвавши перемогу під кінець матчу 3:2.

Поєдинок розпочався вкрай невдало, що для "гірників" - вже на 16-й хвилині Ордець зіграв рукою в своїй штрафній, за що побачив перед собою червону картку, а Олімпік отримав можливість пробити пенальті. Перший удар Кадимяна П'ятов відбив, але добити гравцеві Олімпіка м'яч у ворота ніхто не завадив.

Відігрався Шахтар на 38-й хвилині і також з пенальті - Гришко у своїй штрафній штовхнув Тайсона, а Тейшейра реалізував пенальті.

У другому таймі Шахтар безуспішно намагався забити, але на 67-й хвилині Лисенкові вдався розкішний удар з правого кута штрафного у дальню дев'ятку, який П'ятов не зумів відбити.

Шахтар опинився під загрозою поразки, але зумів врятуватися. На 77-й хвилині Секу Конде сфолив у своїй штрафній проти Тейшейри, арбітр призначив третій пенальті у матчі, видаливши Конде, а 11-метровий удар реалізував Срна.

А на 90-й хвилині Шахтар і зовсім зумів забити переможний гол. Ісмаїлі вистрілив у поперечину, але його підхопив Степаненко, який покотив на Тейшейру уздовж воріт, а той вже пробивав упорожні ворота.

3:2 - Олімпік дав бій Шахтарю, але програв.

Олімпік - Шахтар 2:3

Голи: Кадимян, 18, Лисенко, 67 - Тейшейра, 38 (з пенальті), 90, Срна, 68 (з пенальті)

Олімпік: Махарадзе, Гошкодеря, Конде, Гришко, Парцванія, Огиря, Борзенко, Моха (Поступаленко, 62), Матяж (Лисенко, 46), Кадимян, Танчик (Драченко, 70)

Шахтар: П'ятов, Срна, Ордець, Ракіцький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос (Коваленко, 70), Тейшейра, Тайсон (Бернард, 63), Гладкий (Кучер, 19)

Вилучення: Конде, 77 - Ордець, 16