Манчестер Сіті зазнав розгромної поразки від Тоттенхема

Sport bigmir,  26 вересня 2015, 16:46
0
295
Гаррі Кейн і Ерік Ламела святкують гол у ворота Манчестер Сіті

У матчі 7-го туру англійської Прем'єр-ліги Тоттенхем з рахунком 4:1 розгромив Манчестер Сіті.

На 25-й хвилині рахунок у поєдинку відкрив бельгійський хавбек "городян" Кевін Де Брейне, однак незадовго до перерви захисник господарів Ерік Дайєр рахунок зрівняв.

У другому таймі Тобі Алдервейрелд вивів свою команду вперед, а Харрі Кейн зміцнив лідерство Тоттенхема, забивши свій перший м'яч у сезоні. Остаточний рахунок встановив Ерік Ламела.

Незважаючи на другу поразку поспіль, Манчестер Сіті залишився на першому рядку в АПЛ з 15 очками. В активі Тоттенхема стало 12 балів.

Тоттенхем - Ман Сіті 4:1

Голи: Дайєр, 45, Альдервейрельд, 50, Кейн, 60, Ламела, 79 - Де Брайне, 25

Тоттенхем: Льоріс - Уокер, Альдервейрельд, Вертонген, Девіс - Дайєр, Аллі - Ламела (Керролл, 88), Еріксен (Чадлі, 67), Сон (Н'Джіе, 77) - Кейн

Манчестер Сіті: Кабальєро - Санья, Демікеліс, Отаменді, Коларов - Фернандо, Фернандіньо (Насрі, 70) - Де Брайне, Туре (Хесус Навас, 56), Стерлінг - Агуеро (Робертс, 87)

Попередження: Ламела, Дайер, Еріксен, Керролл, Кейн - Демікеліс