Колишній гравець Шахтаря врятував Челсі від поразки в Ньюкаслі

Sport bigmir,  26 вересня 2015, 21:27
0
908
Вілліан

Челсі в матчі сьомого туру Прем'єр-ліги на виїзді зіграв внічию з Ньюкаслом - 2:2.

Дивитися також: Моурінью, святкуючи гол Челсі, показав середній палець

Господарі відкрили рахунок незадовго до перерви зусиллями Айосе Переса. На 60-й хвилині після удару Жоржіньо Вейналдума перевага Ньюкасла подвоїлася.

Рятуватися від поразки Челсі почав лише в останній 15-хвилинці. На 79-й хвилині відзначився Рамірес, а під завісу основного часу Вілліан, який колись виступав за Шахтар, відновив рівновагу.

Після 7 турів Челсі з 7 очками посідає 13-ту сходинку в турнірній таблиці АПЛ. Ньюкасл набрав 3 очки і розташовується на 17-му місці, в зоні вильоту.

Нагадаємо, що Челсі є суперником Київського Динамо за груповим раундом Ліги чемпіонів. Матчі команд відбудуться 20 жовтня (у Києві) і 4 листопада (в Лондоні).