Sport bigmir,  30 вересня 2015, 00:34
0
227
Сергій Ребров: В Ізраїлі дуже важко грати

Головний тренер Динамо Сергій Ребров поділився думкою про перемогу своєї команди над Маккабі.

"Напевно, хлопців виконали установку на 100 відсотків. У команді зібрані сильні футболісти. Ця перемога важлива для них. На полі було непросто.

Читай також: Ліга чемпіонів 2015-16: Розклад і результати матчів онлайн

Особливо останні хвилини матчу. Тут грати важко. Душно і жарко. Навіть наприкінці першого тайму втомилися. Вдячний, що дотерпіли і довели матч до перемоги.

Думали, буде інший склад у суперника. Таль Бен Хаїм не вийшов, ще травму півзахисник отримав. Вони не здивували, грали вдома, намагалися контролювати м'яч.

Ми також намагалися володіти ініціативою. У другому таймі у нас це виходило більше, до того ж забили другий гол", - сказав наставник Динамо.

Нагадаємо, раніше Корреспондент.net повідомляв, що Динамо з рахунком 2:0 обіграло Маккабі у другому матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

За матеріалами: matchday.ua
ТЕГИ: футболЛига ЧемпионовСергей РебровМаккаби Тель-АвивДинамо