0
296
Юнаки Шахтаря крупно програли ПСЖ

Матч юнацької Ліги чемпіонів Шахтар-U19 - ПСЖ-U19 закінчився з рахунком 1: 4

У середу, 30 вересня, молодіжна команда Шахтаря поступилася в матчі 2-го туру групового етапу Юнацької ліги УЄФА одноліткам з ПСЖ з рахунком 1: 4.

Клуб з Франції агресивно почав матч і вже на 7-й хвилині зустрічі відкрив рахунок, гол забив Огустен. А наприкінці першого тайму Дюкур подвоїв перевагу парижан.

Після перерви юнаки ПСЖ ще двічі розписалися у воротах Шахтаря, вміло використовуючи свої атаки. "Гірники" ж можуть похвалитися лише голом Зубкова, який відзначився на 73-й хвилині.

Зазначимо, що сьогодні ввечері, 30 вересня, в матчі Ліги чемпіонів зійдуться основні команди Шахтаря і ПСЖ. У прямому ефірі цей поєдинок покаже телеканал Україна.

Відзначимо, що на СПОРТ bigmir) net буде доступна текстова онлайн трансляція матчу Шахтар - ПСЖ, яка розпочнеться о 21:45.