Шахтар поступається ПСЖ в Лізі чемпіонів

Sport bigmir,  30 вересня 2015, 23:42
0
192
ПСЖ відправило у ворота Шахтаря три м'ячі

Шахтар поступився ПСЖ з рахунком 0:3 в матчі 2-го туру групового раунду Ліги чемпіонів

Подробиці і трансляція матч: Шахтар - ПСЖ 0:3 трансляція матчу Ліги чемпіонів

Чергова зустріч Шахтаря в Лізі чемпіонів з грандом, закінчилася великою поразкою. Після розгромних 4:0 в Мадриді від Реала підопічні Мірчі Луческу програла у Львові ПСЖ з рахунком 0:3.

У першому таймі у команди з Донецька зовсім не клеїлася гра, а ось у суперника, який в перші 5 хвилин віддав ініціативу «гірникам», досить легко знаходив пролом в рядах оборони Шахтаря.

На 7-й хвилині нехитра комбінація парижан закінчилася голом. Даріо Срна не встиг за Максвеллом, який віддав передачу верхом у штрафну Шахтаря на Ор’є. Останній головою переправив м'яч у сітку воріт.

На 23-й хвилині ПСЖ вміло скористався кутовим. Ді Марія навісив у штрафну, Ор’єпробив у бік воріт, а Давид Луїс підставив коліно, щоб м'яч напевно влетів у ворота.

Після перерви Шахтар, що повністю провалив початок зустрічі, накрутив обертів. У Команди Мірчі Луческу багато стало виходити в атаці. Один тільки Алекс Тейшейра як мінімум двічі міг засмутити парижан, але бразильця підвела точність.

Але в кінцівці зустрічі ПСЖ завдяки зусиллям Златана Ібрагімовича зумів довести рахунок до розгромного. Після його удару м'яч влучив у Даріо Срну, після чого залетів у ворота рикошетом. Рахунок на табло 0:3 і Шахтар опускається на дно турнірної таблиці.

Шахтар - ПСЖ 0:3

Голи: Ор’є, 7, Давид Луїс, 23, Срна (а/г), 90

Шахтар: П'ятов, Кучер, Шевчук, Срна, Ракицький, Фред, Марлос, Малишев, Тайсон, Алекс Тейшейра, Гладкий

ПСЖ: Трапп, Тьяго Сілва, Максвелл, Орье, Давид Луїс, Верратті, Тьяго Мотта, Ді Марія, Матюйді, Кавані, Ібрагімович