Моурінью: Це найгірший період у моїй кар'єрі

273
Моурінью: Це найгірший період у моїй кар єрі
Жозе Моурінью зізнався, що ніколи стільки не програвав у своїй кар'єрі

Головний тренер Челсі Жозе Моурінью розповів про ситуацію в Челсі.

"Можу описати це як найгірший період у моїй кар'єрі з гіршими результатами в моїй кар'єрі. Однак це фантастичний досвід. Не хочу його повторювати, хочу, щоб це закінчилося вже завтра, але це хороший досвід у моїй кар'єрі.

Читай також: Моурінью: У мене вже немає психології переможця

Цей момент прийшов занадто пізно. Через 15 років після початку кар'єри - це занадто пізно. Він повинен був прийти після 3-4 років. Але це те, що допомагає стати краще. Це відмінний негативний досвід. Це жахливі результати. У мене були великі виклики, але зараз - найгірший період. Я ніколи стільки не програвав, це факт.

Чи є в команді конфлікти? Ми відкрито спілкуємося. Немає плачуть примадон. Кожен хоче налагодити гру і приймає критику, знає свою роботу і знає, чому не йде гра.

Ми говорили про помилки, тому намагаємося їх не робити. Коли помилки відбуваються, про них необхідно говорити. Знаєте, як я називаю це у футболі? Тренерська робота. Якщо ми робимо помилки в першому таймі, ми говоримо про це в перерві. Якщо у другому таймі, то на наступний день.

Ні в якому разі відразу після гри. Ні в якому разі. Після матчу у мене немає поганої реакції, немає і хорошої реакції. Після матчу потрібно заспокоїтися і піти додому. На наступний день я спокійний, саме тому я тренер. Я тренер, і у мене немає примадон, яких не можна критикувати ", - сказав Моурінью.

Додамо, що Челсі займає 15-е місце в чемпіонаті Англії, вигравши лише два їх семи матчів, а на тижні програв Порту в Лізі чемпіонів.

За матеріалами: ua.tribuna.com