Металіст вирвав нічию в домашньому матчі проти Сталі

Sport bigmir,  3 жовтня 2015, 15:56
0
67
Прийомов зрівняв рахунок у кінцівці матчу

Харківський Металіст і дніпродзержинська Сталь зіграли внічию в матчі 10-го туру чемпіонату України.

Харківський Металіст зумів звести внічию матч десятого туру чемпіонату України з дніпродзержинської Сталлю - 1:1.

Сталь відкрила рахунок у матчі на 23-й хвилині. Забив Кулач, який перехопив м'яч після невдалого пасу назад Льопи і переграв воротаря.

Практично відразу було два моменти біля Курилова, щоб зрівняти рахунок, але його ударам не вистачило точності.

У другому таймі команди обмінялися небезпечними моментами, але якщо Кулач на 59-й хвилині з семи метрів пробив у штангу, то Прийомов свій момент на 87-й хвилині реалізував, замкнувши завіс Нойока з кута штрафного.

Металіст - Сталь 1:1

Голи: Прийомов, 87 - Кулач, 23

Металіст: Погорілий, Нойок, Курилов, Рижук, Путівцев, Рудика (Куліш, 72), Довгий, Чурко (Бобко, 54), Льопа, Прийомов, Бесєдін (Назаренко, 54)

Сталь: Паньків, Адамюк, Кравченко, Пшеничних, Воронін, Кучеров, Карасюк, Бабенко (Овсепян, 77), Васін (Котляр, 69), Козак (Іщенко, 90), Кулач