Тейшейра приносить перемогу Шахтареві над Чорноморцем

Sport bigmir,  3 жовтня 2015, 19:03
0
167
Шахтар обіграв Чорноморець з рахунком 2:0

Матч 10-го туру чемпіонату України Шахтар - Чорноморець закінчився з рахунком 2:0.

Шахтар без проблем обіграв Чорноморець. Команда Мірча Луческу, який випустив на поле експериментальний склад, обіграла команду з Одеси з рахунком 2:0.

Вже на 7-й хвилині зустрічі «гірники» заробили пенальті. Голкіпер «моряків» не за правилами в штрафному збив Віктора Коваленка. Удар з точки точно реалізував Алекс Тейшейра.

Шахтар продовжував тиснути на свого суперника, але відзначитися ще раз команда Мірчі Луческу зуміла на старті другого тайму. На 49-й хвилині голкіпер Чорноморця Євген Боровик невдало відбив м'яч на Тейшейру, після чого останній оформив дубль в матчі.

Шахтар - Чорноморець 2:0

Голи: Тейшейра, 8 (з пенальті), 49,

Шахтар: Каніболоцький, Срна, Кучер, Матвієнко, Азеведо, Степаненко, Фред (Малишев, 60), Бернард, Тейшейра, Коваленко (Тайсон, 73), Едуардо (Марлос, 69)

Чорноморець: Боровик, Данченко, Мартиненко (Слінкін, 53), Хочолава, Гадрані, Смирнов (Кабаєв, 46), Куценко (Куценко, 72), Коркішко, Калітвінцев, Стариков, Філімонов