Серхіо Агуеро оформив найшвидший пента-трик в історії чемпіонату Англії

0
902
Серхіо Агуеро забив 5 м'ячів у ворота Ньюкасла

Форвард Манчестер Сіті Серхіо Агуеро оформив найшвидший пента-трик в історії Прем'єр-ліги.

Аргентинцеві знадобилися 20 хвилин, щоб відправити п'ять м'ячів у ворота Ньюкасла.

Агуеро став п'ятим автором пента-трику в історії Прем'єр-ліги вслід за Енді Коулом, Аланом Ширером, Дімітаром Бербатовим і Джермейном Дефо.

Дивись також: Манчестер Сіті - Ньюкасл 6:1. Відео голів та огляд матчу чемпіонату Англії

Крім цього, його пента-трик став найшвидшим в історії Прем'єр-ліги. Попередньому рекордсмену Дефо в 2009 році знадобилися 36 хвилин, щоб п'ять разів вразити ворота Вігана в матчі за Тоттенхем (9:1).

Нагадаємо, раніше Корреспондент.net повідомляв про те, що форвард Баварії Роберт Левандовскі забив 5 голів за 9 хвилин.

За матеріалами: Eurosport.ru