Баварія "покарала" Боруссію п'ятьма м'ячами

0
317
Баварія  покарала  Боруссію п ятьма м ячами
Баварія розірвала Боруссію, забивши п'ять м'ячів

Баварія на своєму полі переграла Боруссію Дортмунд з рахунком 5:1 в матчі 8-го туру чемпіонату Німеччини.

У неділю, 4 жовтня, в центральному матчі 8-го туру чемпіонату Німеччини зійшлися Баварія і Боруссія.

Команда з Дортмунда грала на рівних лише першу половину першого тайму, після чого захист Боруссії став не встигати за швидкими гравцями Баварії.

На 26-й хвилині зустрічі Жером Ботаєнг віддав довгий пас на лінію штрафного Боруссії на Томаса Мюллера. Той на прийомі м'яча обіграв голкіпера, який вийшов на перехоплення, а після відправив снаряд у порожні ворота.

Через 10 хвилин Генріх Мхітарян у своїй штрафній порушив правила на Алькантарі, за що арбітр призначив пенальті. Реалізовувати вирок у Баварії взявся Мюллер, і той не промазав, точно пробивши повз голкіпера.

На 36-й хвилині Обамеянг скоротив відставання в рахунку, замкнувши простріл з правого флангу. Але Баварію сьогодні було не втримати. Ще до перерви екс-гравець Боруссії Роберт Левандовскі збільшив рахунок до 3:1.

У другому таймі Боруссія і зовсім сіла до своїх воріт. Така гра суперника була лише на руку команді Гвардіоли. І в час, що залишився, два футболісти, які раніше виступали за «джмелів», розписалися у ворота Дортмунда.

На 58-й хвилині Роберг Левандовскі, вийшовши 1 на 1 з голкіпером, оформив дубль, а Маріо Гьотце на 66-й хвилині встановив остаточний рахунок у матчі - 5:1.

Баварія - Боруссія Д 5:1

Голи: Мюллер, 26, 35, Левандовскі, 46, 58, Гетце, 66 - Обамеянг, 36