Вернидуб: Не сподобалося, що за рахунку 3: 0 гравці почали балуватися

Sport bigmir,  5 жовтня 2015, 09:55
0
148
Юрій Вернидуб

Головний тренер Зорі Юрій Вернидуб прокоментував перемогу своєї команди над Волинню

"Результат по грі. Ми повністю домінували на футбольному полі з самого початку. Були моменти зі стандартів, але не вистачало завершення цих атак. Потім довели справу до логічного завершення. Забили два м'ячі, і пішли на перерву з комфортною перевагою. Були моменти і у Волині, непогані флангові атаки, але, тим не менш, ми впоралися.

У другому таймі грали також, як і в першому. Гравець Волині заробив червону картку, яку отримав справедливо. Пенальті реалізували і довели матч до логічного завершення. У кінцівці кричав хлопцям. Вони зрозуміли, що рахунок 3: 0 і почали балуватися. Це єдине, що мені не сподобалося. А в цілому - перемогли заслужено.

Прекрасно розуміли, що нам належить зіграти проти хорошої, досвідченої команди. Багато футболістів пройшли школу Прем'єр-ліги. Починаючи з Шуста і закінчуючи Діденко. У команди середній вік. Є футболісти, які пройшли також школу Дніпра, Чорноморця при Григорчук. Ми виглядали "свіже", зігравши. Головне - не вішати ніс. Ми теж перед цим туром будинку втратили два очки в поєдинку проти Олександрії. Потрібно робити правильні висновки і все вийде ", - цитує Вернидуба офіційний сайт Зорі.

Нагадаємо, матч 10-го туру чемпіонату України Волинь - Зоря закінчився з рахунком 0: 3.