Ротань: З Селезньовим буде розмова, може, і до бійки дійде

Sport bigmir,  5 жовтня 2015, 10:28
0
1152

Півзахисник Дніпра Руслан Ротань прокоментував перемогу над Олександрією в 10-му турі чемпіонату України.

"Ви й самі могли бачити, що Олександрія - команда непогана, добротна. Вони і з Зорею, і з Карпатами відіграли здорово. Хлопці дисципліновано грають в обороні і непогано в атаці. Сьогодні вони не давали нам особливо розбігтися.

У перерві Маркевич попросив додати в русі і в другому таймі ми розбіглися, після чого стало легше.

Чи буду критикувати Сеоезнева за цю гру? Звичайно буду. Хто йому заважав як слід підставити голову ?! Завтра зустрінемося, буде у нас розмова, може, й до бійки дійде ", - зазначив Ротань.

Нагадаємо, матч 10-го туру чемпіонату України Дніпро - Олександрія закінчився з рахунком 2: 0.

За матеріалами: ФК Днепр