Наставник Реала: Ми втратили перемогу над Атлетіко

Sport bigmir,  5 жовтня 2015, 10:50
0
129
Рафаель Бенітес: Ми втратили три очки

Головний тренер Реала Рафаель Бенітес прокоментував нічийний результат у мадридському дербі.

"Ми контролювали гру, однак нам не вдалося забити другий м'яч. Домінували в першому таймі, а в другому не скористалися моментами, які були у нас в контратаках. Вважаю, що ми втратили два очки.

Дивись також: Атлетіко Мадрид - Реал 1: 1 Відео голів та огляд матчу чемпіонату Іспанії

Якщо враховувати тільки останні 15 хвилин гри, Атлетіко був наполегливим. В цілому ж, ми контролювали хід поєдинку.

Якби ми краще розпоряджалися м'ячем у контратаках, фінальний рахунок був би 2: 0 на нашу користь. Ми виходимо на поле, щоб вигравати в кожному матчі. Не думаємо про те, що відбувається у Барселони ", - передає слова Бенітеса Marca.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що матч Реал - Атлетіко завершився з рахунком 1: 1.

За матеріалами: football.ua