Аргентина і Бразилія програли на старті відбору на ЧС-2018

0
257
Бразилія програла Чилі

Старт відбору на ЧС-2018: Бразилія і Аргентина програли

У зоні Південноамериканської конфедерації футболу стартував відбір на чемпіонат світу 2018 року. У стартовому турі синхронні поразки зазнали команди Бразилії та Аргентини, а гравець Динамо вивів свою команду в число лідерів.

Читай також: Мессі умовив партнера по збірній взяти десятий номер

Збірна Бразилії на виїзді поступилася Чилі з рахунком 0: 2. Перший м'яч у грі на 72-й хвилині провів Едуардо Варгас, а на 88-й відзначився Алексіс Санчес.

Збірна Аргентини без травмованого Ліонеля Мессі і без травмованого по ходу матчу Серхіо Агуеро зазнала поразки від команди Еквадору 0: 2. У складі переможців голи забили Фріксон Ерас і Феліпе Кайседо на 81-й і 82-й хвилинах відповідно.

Гол київського динамівця Дерліса Гонсалеса на 85-й хвилині приніс Парагваю мінімальну перемогу над Венесуелою. В інших матчах першого туру Уругвай з рахунком 2: 0 обіграв Болівію, а Колумбія також з рахунком 2: 0 переграв Перу.