Експерт: Настає момент, коли Селезньов повинен розкритися у збірній

Sport bigmir,  9 жовтня 2015, 13:32
0
121
Мізін вважає, що Селезньов повинен принести Україні перемогу над Македонією

Екс-гравець збірної України Сергій Мізін прогнозує нашої збірної перемогу над Македонією.

"Вважаю, зустріч команди почнуть обережно, хоча ініціативу важливо захопити з перших хвилин. Адже назад дороги немає - потрібно перемагати!

Упевнений, підопічні Михайла Фоменка докладуть максимум зусиль, щоб домогтися бажаного результату. Македонія - непростий суперник, але три очки потрібніше Україні.

Відрадно, що в хорошій формі нині перебуває Євген Селезньов. Думаю, зараз настає той момент, коли нападник Дніпра повинен розкритися і в національній команді країни.

Взагалі збірна України за період, що минув після попередніх ігор проти Македонії та Іспанії, стала сильнішою, досвідченіше і мудріше. Вірю, що наших гравців чекає хепі-енд із завоюванням путівки на Євро-2016. Футболісти заслужили це право ", - сказав Мізін газеті Команда, також зазначивши, що Україна обіграє Македонію з рахунком 1: 0.

Дивіться, як збірна України тренувалася в Скоп'є:

Дивіться фотогалерею: Фотогалерею

Мізін вважає, що Селезньов повинен принести Україні перемогу над Македонією / ФФУ

Зазначимо, що матч відбору на Євро-2016 Македонія - Україна відбудеться 9 жовтня в Скоп'є. У прямому ефірі матч буде показувати телеканал Україна.

Нагадаємо, збірна України у своїй відбірковій групі займає третє місце з 16 очками. Лідером же групи є збірна Іспанії - 21 очко, Словаччина на другому з 19 очками.