Фанат збірної Шотландії зробив селфі з Левандовскі під час матчу

Селфі з Левандовскі

Селфі фаната Левандовскі допомогло Польщі піти від поразки в Шотландії.

Селфи с Левандовски

Newspix.pl

Фанат Роберта Левандовскі допоміг йому позбавити Шотландію шансів потрапити на Євро-2016. У другому таймі поєдинку між Шотландією та Польшой юний уболівальник вибіг на поле, щоб зробити Селфі з Робертом Левандовскі.

Арбітр на час зупинив матч і в підсумку арбітр додав до основного часу більше хвилин, ніж могло б бути без вибіг фаната. Цим скористалася збірна Польщі, зокрема Левандовський, який зрівняв рахунок на четвертій доданій хвилині.

Матч між збірними Шотландії та Польщі завершився внічию 2: 2. Цей результат остаточно позбавив шотландців надій зіграти на Євро-2016 - Німеччина, Польща та Ірландія стали недосяжними.

Раніше повідомлялося, Левандовський в кроці від рекорду кваліфікації чемпіонатів Європи