Селезньов: Я попросив дати мені пробити пенальті

Sport bigmir,  10 жовтня 2015, 10:10
0
323
Євген Селезньов забив македонцям з пенальті

Нападаючий збірної України Євген Селезньов прокоментував перемогу над Македонією.

"Давно не забивав за збірну. Думаю, хлопці це зрозуміли. Я попросив і мені дали пробити. Після голу додалося впевненості. Але навіть якби я не забив пенальті, все було б добре.

Перший тайм зіграли погано в атаці, був брак. Нервували, не виходило. Важко грати проти високих захисників. Але нічого страшного, головне - результат. Фоменко у перерві сказав, що потрібно грати більш агресивно і додати у швидкості.

Тепер все залежить від нас. Зараз головне - відновлення. Будемо сподіватися, що з іспанцями зіграємо гідно. Я вірю в те, що ми повинні взяти три очки", - підсумував Селезньов.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що матч групового раунду кваліфікації Євро-2016 Македонія - Україна закінчився з рахунком 0:2.

За матеріалами: Футбол