Ротань: Розуміли, що гра буде важкою до забитого м'яча

0
68
Ротань: Розуміли, що гра буде важкою до забитого м яча
Ротань вважає, що Україна на старті гри зіграла монотонно

Руслан Ротань вважає, що на старті гри футболісти збірної України не прокинулися.

"Звичайно, ми намагалися і хотіли забити перший м'яч якомога швидше. Але треба сказати, що в першому таймі у нас моментів не було. Ми контролювали м'яч, і цим обмежувалися. Через це і нервували. У перерві заспокоїлися, вийшли на другий тайм, додали руху, і все пішло як треба.

На старті гри ми грали занадто монотонно, не прокинулись. Але друга половина матчу далася команді легко. Після того, як забили пенальті, вантаж хвилювання зник. Хоча ми і на початку розуміли, що гра буде важкою до забитого м'яча", - підсумував Ротань.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв про те, що матч групового раунду кваліфікації Євро-2016 Македонія - Україна закінчився з рахунком 0:2.

За матеріалами: Футбол