Україна - Іспанія: Невтішна історія зустрічей

0
840
На ЧС-2006 іспанці нас розгромили

Україна та Іспанія чотири рази зустрічалися між собою.

Збірна України ще не знає смаку перемог у протистояннях зі збірною Іспанії. До сьогоднішнього матчу збірні зіграли між собою чотири рази.

При цьому єдина зустріч у Києві між Україною та Іспанією завершилася внічию 2:2. Цей матч відбувся 29 березня 2003 року в рамках відбору на Євро-2004. Воронін відкрив рахунок на 11-й хвилині, Рауль і Ечеверрія голами на 83 і 87 хвилинах схилили терези на сторону збірної Іспанії, але на 92-й хвилині точний постріл з-за меж штрафного Горшкова дозволив Україні вирвати нічию.

Україна - Іспанія 2:2

Голи: Воронін, 11, Горшков 90 + 2 - Рауль 83, Ечеверрія, 87

Україна: Шовковський, Тимощук, Дмитрулін, Федоров, Несмачний, Кормільцев (Калиниченко, 62), Горшков, Гусін, Воронін, Шевченко (Серебренников, 67), Воробей

Тренер - Леонід Буряк

Іспанія: Касільяс, Сальгадо, Марчена, Сесар, Арансабаль, Альбельда (Хаві, 65), Бараха, Ечеверрія, Гуті (Валерон, 65), Вісенте (Трістан, 77) - Рауль

Тренер - Іньякі Саес

Попередження: Гусін 10, Тимощук 33 - Бараха 59, Сесар 73

Сергей Федоров удержал Торреса, но забили его партнеры

Сергій Федоров втримав Торреса, але забили його партнери
sport-express.ua

У матчі-відповіді в Ельче 10 вересня 2003 Україна програла 1:2. На голи Рауля в кожному з таймів наша команда відповіла результативним ударом Шевченка на 84-й хвилині.

Іспанія - Україна 2:1

Голи: Рауль, 59, 71 - Шевченко, 84

На 54-й хвилині Фернандо Торрес не реалізував пенальті (воротар)

Дубль Рауля принес Испании победу

Дубль Рауля приніс Іспанії перемогу
marca.com

Наступна зустріч Іспанії та України відбулася в Німеччині в першому турі чемпіонату світу 2006 року. Матч в Лейпцигу 14 червня 2006 завершився розгромом команди Блохіна з рахунком 0:4. Відзначилися Хабі Алонсо, Торрес і двічі Вілья.

Іспанія - Україна 4:0

Голи: Хабі Алонсо, 13, Вілья, 17, 48 пен, Торрес, 81

Тренер - Олег Блохін

Попередження: Русол 17, Єзерський 53

Вилучення: Ващук 47 (фол останньої надії)

На ЧМ-2006 испанцы нас разгромили

marca.com

Востаннє Україна та Іспанія зіграли в цьому відборі на чемпіонат Європи в Севільї 27 березня 2015 року. Маючи достатньо моментів, Україна не змогла відповісти на гол Морати і програла 0:1.

Іспанія - Україна 1:0

Голи: Мората 27

Мората забил единственный гол в последнем матче команд

Мората забив єдиний гол в останньому матчі команд
as.com

Дивіться фотогалерею: Відчули київські морози: Збірна Іспанії потренувалася в Україні

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що через травми Іспанія на цьому зборі втратила чотирьох захисників.

Зазначимо, що матч відбору на Євро-2016 Україна - Іспанія відбудеться 12 жовтня в Києві. У прямому ефірі матч буде показувати телеканал Україна. Початок матчу о 21:45.

Додамо, що СПОРТ bigmir)net вестиме текстову онлайн трансляцію матчу Іспанія - Україна.

Дивіться фотогалерею: Вирішальна битва: Як Україна перед матчем з Іспанією тренувалася